Friday, October 13, 2017

Твір з англійської:Fashion/Мода

Fashion is something we deal with everyday. Even people who say they don't care what they wear choose clothes every morning that say a lot about them and how they feel that day.
One certain thing in the fashion world is change. We are constantly being bombarded with new fashion ideas from music, videos, books, and television. Movies also have a big impact on what people wear. Ray-Ban sold more sunglasses after the movie Men In Black. Sometimes a trend is world-wide. Back in the 1950s, teenagers everywhere dressed like Elvis Presley.
Fashion is revealing. Clothes reveal what groups people are in. In high school, groups have names: "goths, skaters, preps, herbs." Styles show who you are, but they also create stereotypes and distance between groups. For instance, a businessman might look at a boy with green hair and multiple piercings as a freak and outsider. But to another person, the boy is a strict conformist. He dresses a certain way to deliver the message of rebellion and separation, but within that group, the look is uniform. Acceptance or rejection of a style is a reaction to the society we live in. Fashion is a language which tells a story about the person who wears it. "Clothes create a wordless means of communication that we all understand," according to Katherine Hamnett, a top British fashion designer.
Fashion is big business. More people are involved in the buying, selling and production of clothing than any other business in the world. Everyday, millions of workers design, sew, glue, dye, and transport clothing to stores. Ads on buses, billboards and magazines give us ideas about what to wear, consciously, or subconsciously. Clothing can be used as a political weapon. In nineteenth century England, laws prohibited people from wearing clothes produced in France. During twentieth century communist revolutions, uniforms were used to abolish class and race distinctions.

ПЕРЕКЛАД

Мода - це те, з чим ми маємо справу щодня. Навіть ті, хто говорить, що їх не хвилює, що вони носять, вибирають одяг щоранку, і вона каже багато про них, і про те як вони себе почувають в цей день.
Одна певна річ в світі моди - зміна. Ми постійно обстрілювали новими модними ідеями з музики, відео, книг і телебачення. Фільми також сильно впливають на те, що люди носять. Ray-Ban продала більше очок після фільму "Люди в чорному". Іноді тенденція поширюється на весь світ. У 1950-х роках підлітки в усьому світі одягалися як Елвіс Преслі.
Мода показова. Одяг показує до якої групи людей ви належите. У середній школі, є групи: "готи, скейтери, препс, біологи". Стилі показують, хто ти, але вони також створюють стереотипи, і створюють відстань між групами. Наприклад, бізнесмен може дивитися на хлопця з зеленими волоссям і численним пірсингом, як на виродка і аутсайдера. Але для іншої людини, такий парень- строгий конформіст. Він одягається певним чином, щоб донести ідею повстання і поділу, але в рамках його групи такий вид - уніформа. Прийняття або відмова від стилю - реакція на суспільство, в якому ми живемо. Мода - мова, яка розповідає історію людини, яка його носить. "Одяг створює німа засіб зв'язку, яке ми всі розуміємо," - згідно з Кетрін Хемнетт, провідним британським дизайнером моди.
Мода-це великий бізнес. Більше людей беруть участь в купівлі, продажу та виробництві одягу, ніж в будь-якому іншому бізнесі в світі. Щодня мільйони робочих створюють, шиють, клеять, фарбують і транспортують одяг в магазини. Реклама на автобусах, рекламні щити і журнали дають нам ідеї про те, що носити, свідомо чи підсвідомо. Одяг може бути використана в якості політичної зброї. У дев'ятнадцятому столітті в Англії закони забороняли людям носити одяг французького виробництва. У двадцятому столітті революціонери використовували уніформу для скасування класових і расових ознак. 

5 comments:

Unknown said...

Нормальне

Unknown said...

Дуже цікаво почитати ну все я пішов їсти дуже смачні бутерброды з чорним хлібом,салом,і кислим огірком

Unknown said...

ахахахах,малышкаааа.Не обезательно писать ето сюда,ето комет может прочитать кто-то голодный))))

Unknown said...

Так пусть этот кто-то голодный пойдёт и поест...

Unknown said...

Л-логика,да?